Ланцюжок покритий родієм плетіння “Рембо”, 55см, 13,95гр

-18%

Ланцюжок покритий родієм плетіння “Рембо”, 55см, 13,95гр

Чоловічий ланцюжок зроблено з якісного турецького срібла. Довжина ланцюжка – 55см, а вага – 13,95г. Плетіння “Рембо” є дуже зручним, адже ланки не перекручуються і наче “лежать” на шиї, при цьому створюючи необхідний “вау-ефект”. Прикрасу покрито родієм для захисту її зовнішнього вигляду.

35 $ 29 $

Артикул: 15Р1395_ Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Набридли звичайні ланцюжки, а вишукані складні ланки на інших прикрасах ідеально пасують до святкового наряду, але не до повсякденного образу? Тоді зверніть увагу на чоловічу прикрасу з плетінням “Рембо”. За рахунок унікального поєднання ланок створюється вигляд подвійного ланцюжка. Це виглядає вишукано та незвично, при цьому такий вид плетіння володіє високими показниками практичності та міцності.

Такий срібний ланцюжок може використовуватись як самостійна прикраса або як кулон. Підвіси на кулоні можна змінювати, таким чином створюючи кожен раз нові унікальні прикраси.

Ланцюжок гармонійно пасуватиме чоловікам під повсякденні і святкові наряди. Ланцюжок виглядає на шиї ефектно та заманливо, вдало підкреслюючи Вашу привабливість.

Додаткова інформація

Розмір ланцюга (см)

Вага ланцюга (г)

Стать

Виробник

Матеріал