Ланцюжок покритий родієм плетіння “Рембо”, 40см, 2.8гр

-18%

Ланцюжок покритий родієм плетіння “Рембо”, 40см, 2.8гр

Ланцюжок підійде як чоловікам, так і жінкам. Плетіння “Рембо” порадує Вас своєю ефектністю та практичністю. Довжина виробу складає 40см, а отже Ви матимете можливість відпочити від довгих ланцюжків. Прикраса вироблена з турецького срібла і має вагу 2,8г. Покриття з родію захистить Ваш ланцюжок від тьмяності та зносу.

$ $

Артикул: 15Р280_ Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Тоненький та міцний ланцюжок не тільки порадує Вас своєю практичністю, але й неодмінно підкреслить Вашу привабливість та ефектність. Така прикраса гарно виглядатиме і як самостійний виріб, і з різними підвісами. Також ланцюжок можна комбінувати з іншими кулонами, створюючи яскравий довершений образ.

Ланцюжок підійде і чоловікам, і жінкам. Плетіння “Рембо” сподобається Вам своєю міцністю та універсальністю. Таке плетіння створює вигляд подвійного ланцюжка, що підкреслить вишуканий смак та забезпечить Вас компліментами.

Даний виріб має застібку у вигляді шпрінгельного замка, що є досить надійним та практичним. При цьому ланцюжок і застібка гармонійно поєднуються і виглядають охайно.

Додаткова інформація

Розмір ланцюга (см)

Вага ланцюга (г)

Стать

Виробник

Матеріал