Ланцюжок покритий родієм плетіння “Love”, 45см, 1.9гр

-18%

Ланцюжок покритий родієм плетіння “Love”, 45см, 1.9гр

Жіночий ланцюжок виготовлено з якісного турецького срібла. Вага виробу складає усього 1,9г. Тонка прикраса довжиною 45см елегантно та ніжно виглядатиме на шиї жінки. Ланцюжок захищений від тьмяності та зносу покриттям з родію. Така прикраса стане гарним подарунком для коханої дівчини з приводу Дня народження, Дня закоханих чи річниці.

$ $

Артикул: 15Л190_ Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Ви як справжня жінка хочете підкреслити свій наряд вишуканою прикрасою, щоби він виглядав більш м’яким та жіночним? Тоді ланцюжок з плетінням “Love” саме для Вас! Прикрасу можна різноманітити різними підвісами та використовувати як кулон. Доповнити образ можна також й іншими ланцюжками.

Срібний ланцюжок має довжину 45см і пасуватиме жінкам з середньою товщиною шийки під сорочки з глибокими вирізами. Прикраса органічно доповнить Ваш діловий образ бізнес-леді, гармонійно підкреслюючи Ваш внутрішній світ. Також ланцюжок пасуватиме і до святкової сукні.

Любі чоловіки, такий ланцюжок не залишить байдужою Вашу другу половинку і порадує її як подарунок. Завдяки прикрасі з таким ніжним та елегантним плетінням Ви зможете виразити Ваші щирі почуття до коханої дівчини.

Додаткова інформація

Розмір ланцюга (см)

Вага ланцюга (г)

Стать

Виробник

Матеріал