Ланцюжок плетіння “Love”, 40см, 1.75гр

-18%

Ланцюжок плетіння “Love”, 40см, 1.75гр

Жіночий ланцюжок виготовлено з якісного турецького срібла. Прикраса має плетіння “Love”, яке допоможе виразити ніжні почуття до коханої дівчині у якості подарунка від чоловіка. Довжина ланцюжка 40см, а вага складає 1,75г. Виріб має надійний шпрінгельний замок.

$ $

Немає в наявності

Артикул: 1Л175_ Категорія:
  • Опис
  • Додаткова інформація

Опис

Ніжний ланцюжок вдало підкреслить елегантність та жіночність сучасної модниці. Прикраса пасуватиме як до Вашого casual-стилю, так і до вечірньої сукні.

Срібло – благородний метал, що володіє лікувальними та магічними здібностями. Тому ланцюжок зі срібла зачаровує погляди та підкреслює звабливість і витонченість його володарки. Виріб має шпрінгельний замок, що забезпечить Вам надійне та комфортне використання. Прикраса також може використовуватися разом з іншими як доповнююча деталь або з підвісом, які ви можете обрати тут.

Якщо ви чоловік та шукаєте подарунок дівчині, зверніть увагу на даний виріб. Ланцюжок з плетінням “Love”, ланки якого дійсно нагадують сердечки, допоможе виразити усі Ваші найпалкіші та найніжніші почуття коханій.

Додаткова інформація

Розмір ланцюга (см)

Вага ланцюга (г)

Стать

Виробник

Матеріал